Piligrimo kortelė

Kas yra piligrimo kortelė?

Tai nemokama vardinė skaitmeninė kortelė, reikalinga norint dalyvauti Jubiliejaus renginiuose ir organizuoti piligriminę kelionę prie Šventųjų durų.

Kaip ją gauti?

Kortelė įgyjama tik užsiregistravus registracijos portale, į kurį galima patekti per svetainę register.iubilaeum2025.va/user arba per oficialią Jubiliejaus programėlę. Įvedę savo duomenis, piligrimai gauna asmeninį identifikavimo QR kodą ir paskyrą programėlėje.

Kaip užsiregistruoti į renginius?

Gavę piligrimo kortelę ir prisijungę prie savo paskyros interneto svetainėje arba programėlėje, galite užsiregistruoti į piligriminę kelionę prie Šventojo Petro Jubiliejaus durų ir į visus pagrindinius Jubiliejaus renginius. Portale galima registruotis tiek asmenims, tiek grupėms; čia galima pranešti apie galimus trukdžius, keisti ar atšaukti rezervacijas, tvarkyti piligriminės kelionės laiką, dieną ir mėnesį.

Kas yra paslaugų kortelė?

Be pagrindinės Piligrimo kortelės, už fiksuotą mokestį galima įsigyti Piligrimo paslaugų kortelę. Joje numatyta mokama integruoto paslaugų paketo, į kurį įeina transporto, apgyvendinimo ir maitinimo nuolaidos, prenumerata. Lengvatinė bilieto kaina taip pat bus taikoma muziejams, kultūros renginiams ir važiavimui viešuoju transportu mieste. Kiekvienam piligrimui bus suteiktas naujas QR kodas, integruojantis pagrindinę piligrimo kortelę su papildomų paslaugų paketu.